РИТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ У ДНІПРО | ОРГАНІЗАЦІЯ ПОХОРОН
Кремація

Кремація людини є посмертним спаленням тіла у крематорії. Після цього порох поміщають у спеціальну урну та віддають його родичам для подальшого поховання. Наша компанія "Перша міська ритуальна служба" надає комплексні послуги підготовки та супроводу тіла померлого (збір необхідних документів, транспортування тіла до крематорію, видачу урни).

Все це займає 1 день, після чого ви отримуєте порох близької людини. Слід враховувати, що домовлятися з крематорієм необхідно заздалегідь, оскільки слід забронювати спалення. Завдяки нам ви зможете все зробити правильно. До наших обов'язків входить замовлення послуг кремації, прощання та похоронні заходи, оскільки померлий передається до крематорію в труні. Кремація: ціна та особливі умови

Процедура кремації зародилася внаслідок нестачі простору для поховання на будь-якому цвинтарі. Вона також може бути останнім бажанням померлого або близьких людей з якихось релігійних чи особистих причин. Тому ця послуга користується популярністю і вартість кремації виходить відносно недорого.
Ми готуємо тіло для транспортування та спалення, а також зможемо надати автокатафалк та оформлення всіх необхідних документів, де проходить кремація (скільки коштує та які необхідні документи допоможуть вам зібрати наші фахівці). Вам не потрібно переживати, скільки коштує кремація та інші витрати, тому що ми зможемо заздалегідь прорахувати з вами всі послуги та погодити кошторис для проведення ритуалу.

Кремування тіла так само, як і звичайне поховання, вимагає особливих умов, які дозволять виконати поховання швидко та без зайвих витрат:

  • Дуже важливим є вибір труни, в якій здійснюватиметься кремування у Дніпрі. Це має бути красиво і легко загоряється, що дозволяє прискорити процес кремування і задовольнити вимоги крематорію з безпеки.
  • Навіть при кремуванні вам знадобиться повноцінна організація попередньої частини похорону, а також врахувати багато важливих моментів, що можуть виникнути при проведенні похорону.
  • Організувати церемонію прощання перед процедурою кремації.
  • Організувати обід.

Кремування людини є альтернативою традиційним похоронам. Це з тим, що вона коштує недорого на відміну звичайних похорон. Як паливо застосовується електрика чи газ, а температурний режим при спаленні перевищує 870°C. У сучасних крематоріях передбачається техніка, що включає низку автоматичних процесів, що забезпечують безпеку фахівців та правильні умови для безпроблемного та швидкого кремування.Кремація тіла від компанії "Перша міська ритуальна служба"
Багатьох цікавить питання, скільки коштує кремування людини. Якщо порівнювати із звичайним похороном, то крематорій (кремація) має ряд переваг:

  • Вважається екологічно безпечним варіантом поховання, що не вплине на стан навколишньої природи.
  • Займає близько 3 годин, то досить швидко та зручно. У крематорії використовуються спеціальні печі, що унеможливлюють змішування прахів.
  • Вартість кремації досить вигідно за звичайне поховання, тому ціна одна із головних переваг.
Телефонуйте на номер +380 (63) 721 45 48 (цілодобово). Усі консультації безкоштовно.

Кремування: ціна та як замовити

Після того, як було виконання кремування померлих, порох передається родичам або близьким людям. Далі він може бути похований у могилу у спеціальному місці на цвинтарі. Деякі рідні майорять його в морі, на горі, залежно від того, чого бажав померлий перед смертю.
Вартість кремування ви зможете дізнатись на нашому сайті або уточнивши у фахівців компанії. Ми зможемо допомогти вам у зборі документів, оформленні чи місці поховання, а також організації богослужіння та поминок.